Повернення та обмін

Дорогі покупці, ми дбаємо про те, щоб Ви залишилися максимально задоволені своєю покупкою в інтернет-бутику ювелірних виробів "Tesoro Jewerly". І навіть незважаючи на те, що згідно із законодавством України, ювелірні вироби поверненню та обміну не підлягають *, придбані у нас товари, Ви зможете обміняти або повернути на протязі 24 днів після здійснення покупки.

Ми знаємо, що не завжди все трапляється так, як хотілося б. Але з нами Ви можете бути спокійні! Якщо Вам не підійшов розмір виробу, Ви не змогли вгадати з подарунком для важливої ​​події або вирішили, що зробили недостатньо хороший вибір, ми будемо щасливі надати Вам можливість виправити непорозуміння. Для того, щоб зробити повернення або обмін, Вам необхідно виконати наступні прості кроки:

 1. Зателефонувати на нашу гарячу лінію: +380 (63) 300 88 99 . Ви також можете замовити зворотний дзвінок.
 2. Проконсультуватися з питання з менеджером. Вам буде запропонований найбільш зручний варіант для передачі виробу: відвідування бутика мережі "Tesoro" або партнерського бутика, чи пересилання виробу "Новою поштою".
 3. При відвідуванні бутика або пересилання прикраси, необхідно надати наступні документи:
  • товарний чек;
  • паспорт, що засвідчує особу покупця (копію паспорта при відправленні поштою).

ЗВЕРНІТЬ ВАШУ УВАГУ , що для здійснення операції обміну або повернення , виріб не повинен мати слідів носіння та інших дефектів, має перебувати в оригінальній упаковці і бути опломбованим (мати бірку - для інших типів виробів, наприклад, сумок). Сама операція повинна бути здійснена не пізніше 24 днів з моменту покупки. При дотриманні Вами всіх вищеперелічених умов, наш магазин:

 1. поверне Вам суму вартості виробу будь-яким зручним для Вас способом - при поверненні.
 2. Надасть Вам подібний виріб, або будь-яку іншу позицію з нашого асортименту - при обміні.
 3. Сплатить всі витрати з пересилання "Нової поштою".

Ми не зможемо здійснити повернення або зробити заміну виробу в разі, якщо має місце хоча б одне із зазначених нижче умов:

 • з моменту покупки пройшло більше 24 днів;
 • відсутній товарний чек;
 • порушена пломба (відсутня бирка - для інших типів виробів, наприклад, сумок);
 • на виробі виявлені сліди механічних пошкоджень;
 • присутні сліди носіння виробу;
 • відбулися зміни властивостей матеріалу, з якого виготовлений товар (внаслідок контактування з водою, миючими засобами, кремоподібними засобами, що містять ртуть та її сполуки, речовинами з вмістом йоду, хлору і т.д.).

ЗВЕРНІТЬ ВАШУ УВАГУ, що, якщо ювелірний виріб в момент повернення або обміну, має будь-який з перерахованих вище дефектів (крім відсутності чека і / або пломби), воно буде відправлено до незалежного експерта на оцінку, яка буде проходити протягом 2-5 днів. Тільки після перевірки якості прикраси буде прийнято рішення про його заміну або повернення вартості. Ми раді також повідомити, що спеціально для наших клієнтів інтернет-бутик "Tesoro Jewerly" надає сервіс по ремонту виробів у професійних ювелірів. З усіма умовами гарантійного і не гарантійного ремонту товарів Ви можете ознайомитися тут .

* Згідно з п. 9 ст. 1 «Правил роздрібної торгівлі ювелірними та іншими виробами з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння», затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.1999 р № 460 зі змінами, внесеними згідно з постановами КМ № 250 від 16.03 .2001 р, № 450 від 06.05.2001 р, № 1178 від 17.08.2002 р, № 2079 від 30.12.2003 р.

Instagram @tesoro_jewelryПідписуйся на наш акаунт у Instagram!