Ми робимо все можливе, щоб Ви були задоволені не тільки продукцією популярних європейських брендів, а й якістю нашого сервісу. Тому наш інтернет-бутик "Tesoro Jewerly" надає гарантійне обслуговування, згідно з міжнародними стандартами та нормами законодавства України. Нижче Ви знайдете всі умови гарантійного і не гарантійного ремонту ювелірних виробів, годинників і сумок.

Ювелірні вироби

Гарантія на ювелірні вироби, придбані в інтернет-бутику "Tesoro Jewerly", діє на протязі 12 місяців з дня здійснення покупки.

 1. Зателефонувати на нашу гарячу лінію: +380 (63) 300 88 99 . Ви також можете замовити зворотній дзвінок.
 2. Проконсультуватися з нашим менеджером. Після чого Вам буде запропонований найбільш зручний для вас варіант передачі виробу на ремонт: відвідування бутика мережі "Tesoro" або партнерського бутіка, чи пересилання вироби "Новою поштою".
 3. При відвідуванні бутика або пересилання прикраси, необхідно надати наступні документи:
  • правильно заповнений гарантійний талон *;
  • товарний чек;
  • Паспорт, що посвідчує особу покупця (копія паспорта при відправленні поштою).

   Хочемо звернути Вашу увагу , що ми також надаємо сервіс не гарантійного ремонту. В цьому випадку ми беремо на себе всі обов'язки по зв'язку з кращими ювелірами і проведенням експертною оцінкою проведеного ремонту. Однак дана послуга є платною: послуги ремонту та всі витрати, пов'язані з пересилкою вироби, оплачує клієнт. Дізнатися більш детальну інформацію про послуги не гарантійного ремонту Ви можете, зателефонувавши на нашу гарячу лінію (+380 (63) 300 88 99) або замовивши зворотний дзвінок.

   Для того, щоб ювелірні прикраси радували Вас довгі роки, ми рекомендуємо дотримуватися наступних рекомендацій по експлуатації:

   1. Ювелірні вироби зі вставками емалі не рекомендується носити в мороз або опускати їх в гарячу воду - вони не переносять високі і дуже низькі температури. Також уникайте ударів - механічні дії можуть стати причиною виникнення тріщин.
   2. Ювелірні вироби зі шкіри та каучуку не рекомендується піддавати впливу вологого середовища і перепадів температур.
   3. Для чищення ювелірних виробів з позолотою рекомендується використовувати м'яку, суху ганчірку, бажано оксамитову. Прикраси з такого матеріалу категорично заборонено мити.
   4. Великі декоративні кільця з різьбою або об'ємними візерунками рекомендується знімати, утримуючи за шинку (основа вироби, ободок).
   5. Необхідно уникати будь-яких механічних впливів на виріб: тертя, удари, деформації.
   6. Необхідно уникати взаємодії ювелірних прикрас з агресивними хімічними середовищами: миючими засобами, ліками, хлором і хлорованою водою, косметикою і парфумерією.

   Ми щиро бажаємо, щоб усі товари, придбані в нашому інтернет-бутику, радували Вас і Ваших близьких довгі роки! Будьте стильними та щасливими!

   * Вважається, що гарантійний талон заповнений правильно, якщо на ньому вказана дата продажу товару, його артикул, серійний номер і присутня печатка авторизованої точки продажу.