Світовий ювелірний fashion-бренд Roberto Bravo повідомляє про грандіозний новорічний розпродаж, пропонуючи вам унікальну можливість прикрасити свої святкові моменти. Розкішний світ ювелірних прикрас зустрічає новорічні свята з блиском та шиком!

Сяйте разом із вашими близькими, вибираючи новорічні та різдвяні подарунки з елегантних колекцій ювелірних прикрас, створених італійськими дизайнерами та майстрами-ювелірами Роберто Браво.

  • купуючи 1 прикрасу Роберто Браво - знижка 20%*;
  • купуючи 2 прикраси Роберто Браво - знижка 25%*;
  • купуючи 3 прикраси Роберто Браво - знижка 30%*.

Не упустіть можливість втілити в життя свої новорічні та різдвяні мрії з Роберто Браво. Відвідайте ювелірний бутик Roberto Bravo** або оформлюйте замовлення онлайн вже сьогодні, щоб забезпечити собі та вашим близьким неповторний стиль та чудову красу на майбутніх святах. Даруйте радість у кожному мерехтінні дорогоцінного каміння від Роберто Браво – вашого надійного провідника у світі вишуканості та розкоші.

(* - знижка діє до 15.01.2024 включно та не підсумовується з іншими знижками та акційними пропозиціями).

** P.S. При покупці ювелірних прикрас в бутику Roberto Bravo в Одесі, ви додатково отримаєте можливість виграти в безпрограшній лотереї подарунок або сертифікат на знижку -10% або -15% на наступну покупку (термін дії сертифікату до 31.01.2024р.)

Замовити прикраси зі знижкою!