Отже, настала пора весіль. Сезон у розпалі. А що найголовніше для відмінного заходу? Щасливі наречений і наречена, гарна сукня, професійний фотограф і, звичайно ж, красиві обручки. Адже кільце - символ вічного кохання, непорочності та чистоти.

Обручки з'явилися давним-давно, ще в Стародавньому Єгипті. Як і багато народів, єгиптяни поклонялися циклічності в зміні пір року, часу доби, Місяці і Сонця. Саме тому коло є дуже важливим символом. Звідси і форма кільця. Спочатку їх робили з осоки, потім в хід пішли шкіра і кістки, метал. Звичайно, перехід на новий рівень трапився в той момент, коли люди навчилися цей метал обробляти.
Є легенда, що стародавні люди вірили в так звану «жилу любові» і вважали, що артерія на безіменному пальці лівої руки пов'язана з серцем. Саме тому на цьому пальці і носили кільце. Але жителі ряду країн (наприклад, Україна, Грузія, Ісландія, Аргентина) дотримуються, так би мовити, правостороннього руху через свою віри в те, що все, що відбувається з правою стороною тіла людини - правильно.
Раніше чоловіки не носили обручки. Це був жіночий привілей. Що поробиш, жінки більше люблять прикраси. Але за часів Першої світової війни чоловіки надягали свої кільця для того, щоб носити з собою нагадування про те, за що вони б'ються. Про дружину, про дітей і про свій будинок, куди обов'язково потрібно повернутися.
Обручки від сучасних дизайнерів відрізняються величезною різноманітністю. Втім, як і смаки молодят. Адже зараз ринок такий, що пропозиція просто зобов'язана встигати за попитом і задовольняти будь-яку забаганку клієнта. Золото - жовте і біле, срібло, діаманти й напівкоштовні камені, всілякі гравіювання, емалі, ажур і гладкі поверхні. Все, що забажаєте за Ваші гроші. Мода на кільця, як і мода на сукні, мінлива і швидкоплинна. А носити його, якщо пощастить, досить довго. Так що подумайте добре, не поспішайте з вибором!

Замовити зараз!