Шарфи з'явилися більше двох тисяч років назад в Давньому Китаї. Вони представляли собою шматок матерії, яким солдати обмотували шию, і носили практичний характер. Римляни пішли трохи далі і використовували шарф для того, щоб витирати з обличчя піт під час своїх «жарких» походів.

Взагалі утилітарне значення шарфа для військових зберігалося протягом багатьох років. Військові авіатори не дарма носили піжонські білі шарфи. Це був не стільки ознака франтівства і позерства, скільки єдиний засіб не стерти шию в кров. Адже, що тут приховувати, авіація не завжди була на тому рівні, як зараз. І для того, щоб виявити ворога, доводилося крутити головою, як сова в пошуках дичини на полюванні.
З плином часу утилітарність шарфів відходила на другий план. Ще в Давньому Єгипті і Римської імперії їх почали використовувати для визначення соціального положення. Людовик ІV ввів шийну хустку для відмінності дворянського стану. Саме це і послужило своєрідним переходом від функціональної речі до модного аксесуара.
Зробити досконале ще краще нереально. Тому з роками сама форма шарфа особливих змінх зазнати не могла. Значить, доводилося експериментувати з матеріалами, кольорами та принтами. Ну і, звичайно, якщо ввести в будь-який пошуковик запит, то можна побачити тисячі різноманітних методів красиво його зав'язати.
Підбираючи шарф, Ви завжди повинні пам'ятати, що перш за все, Ви створюєте образ. Тому як матеріал, так і колірне рішення, має в точності відповідати Вашому стилю та всіляко його підкреслювати. Вибір на сьогоднішній день величезний. Є навіть окремі інтернет-бутіки, які спеціалізуються саме на продажі шарфиків. Так що, Вам і карти в руки. Дерзайте!

Замовити зараз!