Весна – час оновлення і яскравих емоцій, а Роберто Браво відтіняє цей період ще більш вишуканими нотками! Незалежно від того, чи це День Матері, річниця весілля, день народження коханої чи просто нагода порадувати близьку людину, ви знайдете ідеальний варіант сережок, кільця, кольє чи браслета. Ювелірні вироби Роберто Браво вражають своєю красою та бездоганною якістю, що робить їх найкращими символами вашої ніжності та любові.

З 6 по 25 травня на вас чекає неймовірна можливість втілити свої найсміливіші ювелірні фантазії:

  • при купівлі 1 прикраси Роберто Браво - знижка 10%*;
  • при покупці 2 прикрас Роберто Браво - знижка 20%*;
  • при покупці 3 та більше прикрас Роберто Браво - знижка 30%*.

Насичені кольори та тонкі лінії розкішних прикрас Роберто Браво створюють відчуття власного свята. Отже, незалежно від приводу, весняний розпродаж ювелірних виробів Роберто Браво - це чудова нагода вибрати вражаючий подарунок, який запам'ятається на довгі роки. Вибравши ювелірний шедевр від Роберто Браво, ви обираєте не лише предмет, а й емоцію, яка збережеться назавжди.

Скористайтесь шансом прикрасити кохану людину унікальними ювелірними прикрасами. І пам'ятайте, що ці неймовірні знижки діють на ювелірні прикраси з усіх золотих та діамантових колекцій Роберто Браво, включаючи найсвіжіші новинки (окрім категорії Sale та срібних колекцій). Дозвольте собі сяяти разом з Роберто Браво!

(* - знижка діє до 25.05.2024 включно та не підсумовується з іншими знижками та акційними пропозиціями).

Замовити прикраси!