Свято 8 березня святкують у всьому світі як Міжнародний жіночий день. Саме в цей день вшановують досягнення жінок у різних сферах життя та боротьбу за їхні права. За роки боротьби за права жінок 8 березня став символом їхньої сили та перемог.

Міжнародний жіночий день 8 березня відзначається як свято жіночої краси, сили та досягнень. Цей день відомий своєю підтримкою рівності та визнанням жіночого внеску у суспільство. Він є чудовою нагодою виявити любов та повагу до особливих жінок у вашому житті - до матерів, дружин, сестер та доньок.

Інтернет-бутик Tesoro Jewelry підготував для вас чудові ідеї для подарунків зі знижками до 50% з 01.03.2024 до 15.03.2024р.

Італійські жіночі сумки та клатчі з натуральної шкіри від брендів Ripani та Tony Bellucci, вишукані ювелірні прикраси від APM MonacoPesavento та Misis, стильні тримачі для окулярів від Solotuo.

Порадуйте своїх коханих жінок і подаруйте їм щось особливе в цей чудовий святковий день! Те, що назавжди залишиться символом вашої любові та поваги!

(* - знижка діє до 15.03.2024 включно та не підсумовується з іншими знижками та акційними пропозиціями).

Замовити подарунок зі знижкою!